
Універсальний Датчик Рівня Палива Ecms (Білий) 240-33
701 ₴
- В наявності
- Код: 800-00006
+380 (50) 559-17-40
- +380 (97) 385-22-97
- +380 (93) 247-44-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик уровня топлива Ecms pef2-bs-240-33
| Цвет прибора: | Белій |
| Цвет подсветки: | Оранжевій |
| Диаметр прибора: | 55мм |
| Диаметр врезного отверстия: | 52-53мм |
| Глубина врезного отверстия: | не менее 70мм |
| Рабочее напряжение: | 9~32 vdc |
| Потребляемая мощность: | 60мa |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECMS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Комбінований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 701 ₴

